Szanowni Państwo informujemy, że pierwszy odbiór węgla dla naszych mieszkańców z punktu sprzedaży PGG S.A., nastąpić ma w ciągu najbliższych kilku dni.

Płatności na jego zakup można dokonać przelewem na poniżej wskazany rachunek bankowy Urzędu Gminy Zgierz lub w kasie Banku Spółdzielczego w Zgierzu.

Wpłat będzie można dokonywać tylko i wyłącznie po informacji telefonicznej przekazanej przez pracownika Urzędu Gminy Zgierz lub Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej !

Cena węgla stanowi 2 000,00 zł brutto za tonę.

Dane potrzebne do dokonania przedpłaty:

Rachunek bankowy: 47 8783 0004 0020 8943 2000 0081
Tytuł przelewu: Zapłata za węgiel, imię i nazwisko kupującego

Druki do wypełnienia:

Druk wpłaty

Druk przelewu

Druki zawierają formularz interaktywny możliwy do wypełnienia w odpowiednim czytniku, np. Adobe Reader, PDF-Xchange Editor, Foxit Reader.

Ponadto informujemy, że Gmina Zgierz złożyła zapotrzebowanie na 1500 ton węgla dla naszych mieszkańców, natomiast Polska Grupa Górnicza S.A. zaoferowała tylko 513 ton. Dlatego gmina wystąpiła z kolejnym wnioskiem do PGG S.A. o zakup pozostałej części zamówienia.

Na bieżąco będziemy Państwa informować o czasie dostaw węgla do wyznaczonych przez gminę składów.

Certyfikaty jakości węgla wg sortymentów przyznanych dla Gminy Zgierz :

Karlik_Wola Orzech_

Wesoła+Staszic