tel.: +48 42 716-25-15, faks: +48 42 716-45-54|ug@gmina.zgierz.pl

Komisje Rady

Komisje Rady 2017-02-01T13:33:21+00:00

KOMISJA REWIZYJNA:
1. Sędzicki Dariusz – Przewodniczący
2. Gadomski Piotr – członek 
3. Stańczykowski Tomasz – członek
4. Wiktorowski Krzysztof – członek
5. Wróblewski Stanisław – członek

Przedmiotem działania Komisji jest kontrola działalności Wójta, gminnych jednostek organizacyjnych oraz jednostek pomocniczych.
 

KOMISJA BUDŻETU I INFRASTRUKTURY GOSPODARCZEJ:
1. Wiktorowski Krzysztof – Przewodniczący
2. Banasik Kinga – członek
3. Gadomski Piotr – członek
4. Jóźwiak Marian – członek
5. Lebiedziński Piotr – członek 
6. Matusiak Mirosław – członek
7. Sędzicki Dariusz – członek
8. Skopiak Gabriela – członek
9. Stańczykowski Tomasz – członek
10. Szymańska Halina – członek
11. Wojdała Bogumiła – członek
12. Wróblewski Stanisław – członek

13. Beata Stańczyk – członek

Przedmiotem działania Komisji są sprawy z zakresu
– budżetu i finansów gminnych, 
– planowania przestrzennego, gospodarki gruntami i nieruchomościami na terenie gminy, 
– inwestycji gminnych.


KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA:
1. Wojdała Bogumiła – Przewodnicząca
2. Kinga Banasik – członek
3. Gadomski Piotr – członek
4. Jóźwiak Marian – członek
5. Lebiedziński Piotr – członek
6. Marchewa Zuzanna – członek
7. Matusiak Mirosław – członek
8. Skopiak Gabriela – członek
9. Stańczykowski Tomasz – członek
10. Szymańska Halina – członek
11. Wiktorowski Krzysztof – członek
12. Wróblewski Stanisław – członek

 Przedmiotem działania Komisji są sprawy z zakresu:
– rolnictwa, gospodarki wodnej i ochrony środowiska,
– planowania przestrzennego, gospodarki gruntami i nieruchomościami na terenie Gminy Zgierz.

KOMISJA INFRASTRUKTURY SPOŁECZNEJ:
1. Banasik Kinga  – Przewodniczący
2. Skopiak Grabiela – członek 
3. Jóźwiak Marian – członek
4. Lebiedziński Piotr – członek
5. Marchewa Zuzanna – członek
6. Matusiak Mirosław – członek
7. Sędzicki Dariusz – członek
8. Stańczykowski Tomasz – członek
9. Szymańska Halina – członek
10. Wiktorowski Krzysztof – członek
11. Wojdała Bogumiła – członek
12. Wróblewski Stanisław – członek
13. Beata Stańczyk – członek

Przedmiotem działania Komisji są sprawy z zakresu
– oświaty gminnej, 
– kultury, sportu i turystyki, 
– zdrowia i opieki społecznej,
– promocji gminnej, 
– spraw obywatelskich (OSP, KGW itp.).