ROZKŁAD JAZDY
GMINNEJ KOMUNIKACJI AUTOBUSOWEJ
KIERUNEK: ZGIERZ – BRACHOWICE
PRZYSTANEK |
F | Fw | S | W | N | N |
ZGIERZ PLAC | 16:10 | 12:15 | 6:20 | 6:40 | 7:40 | – |
DĄBRÓWKA | 16:22 | 12:27 | 6:29 | 6:49 | 7:48 | – |
JEŻEWO | 16:24 | 12:29 | 6:34 | 6:54 | 7:50 | – |
LEONÓW | 16:26 | 12:31 | 6:35 | 6:55 | 7:52 | – |
BIAŁA | 16:28 | 12:33 | 6:37 | 6:57 | 7:54 | – |
WARSZYCE | 16:30 | 12:35 | 6:41 | 6:59 | 7:56 | – |
ROGÓŹNO | – | – | 6:45 | 7:01 | – | – |
WOLA BRANICKA | 16:33 | 12:38 | – | – | 7:59 | – |
KĘBLINY | 16:36 | 12:41 | – | – | 8:02 | – |
KĘBLINY(za dawną rozlewnią) | 16:40 | 12:45 | – | – | – | – |
BESIEKIERZ | 16:43 | 12:48 | – | – | 8:07 | – |
WŁADYSŁAWÓW | 16:45 | 12:50 | 6:51 | – | 8:12 | – |
KWILNO | 16:50 | 12:55 | 6:55 | – | 8:18 | – |
LORENKI | 16:58 | 13:03 | 7:00 | – | 8:23 | – |
GIECZNO | 17:01 | 13:06 | 7:05 | 7:05 | 8:28 | 10:10 |
WYPYCHÓW | 17:06 | 13:11 | 7:06 | 7:06 | 8:33 | 10:12 |
BRACHOWICE | 17:13 | 13:18 | 7:10 | 7:10 | 8:40 | 10:14 |
KIERUNEK: BRACHOWICE – ZGIERZ
PRZYSTANEK | F | F | F | W | S | S | N | N |
BRACHOWICE | 5:40 | 7:20 | 17:20 | 7:25 | 6:40 | 14:50 | 8:40 | 10:18 |
WYPYCHÓW | 5:44 | 7:34 | 17:24 | 7:29 | 6:44 | 14:54 | 8:44 | 10:22 |
GIECZNO | 5:45 | 7:35 | 17:25 | 7:30 | 6:45 | 14:55 | 8:46 | 10:24 |
LORENKI | 5:50 | 7:40 | – | 7:35 | 6:50 | 15:00 | – | 10:28 |
KWILNO | 5:55 | 7:43 | – | 7:38 | 6:55 | 15:05 | – | 10:33 |
WŁADYSŁAWÓW | 5:59 | 7:49 | – | 7:44 | 6:59 | 15:09 | – | 10:37 |
BESIEKIERZ | 6:04 | 7:54 | – | 7:49 | 7:04 | – | – | 10:43 |
KĘBLINY | 6:09 | 7:59 | – | 7:54 | 7:09 | – | – | 10:48 |
KĘBLINY(za dawną rozlewnią) | – | 8:10 | – | 8:00 | 7:10 | – | – | – |
WOLA BRANICKA | 6:14 | 8:12 | – | 8:05 | 7:17 | – | – | 10:53 |
ROGÓŹNO | – | – | 17:29 | – | – | 15:16 | – | – |
WARSZYCE | 6:19 | 8:16 | 17:31 | 8:10 | 7:21 | 15:20 | – | 10:58 |
BIAŁA | 6:23 | 8:18 | 17:33 | 8:14 | 7:23 | 15:24 | – | 11:02 |
LEONÓW | 6:25 | 8:21 | 17:35 | 8:16 | 7:26 | 15:28 | – | 11:06 |
JEŻEWO | 6:26 | 8:23 | 17:36 | 8:17 | 7:28 | 15:31 | – | 11:10 |
DĄBRÓWKA | 6:31 | 8:28 | 17:41 | 8:22 | 7:33 | 15:37 | – | 11:15 |
ZGIERZ PLAC | 6:40 | 8:35 | 17:50 | 8:29 | 7:40 | 15:45 | – | 11:25 |
Tolerancja: przyspieszenie/opóźnienie 1-5 minut
Objaśnienia oznaczeń
F – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
N – kursuje tylko w niedzielę
Fw – w czasie wakacji i ferii zimowych kursuje tylko w dni targowe
W – kursuje tylko w czasie wakacji i ferii zimowych w dni robocze od poniedziałku do piątku
S – kursuje w czasie roku szkolnego od poniedziałku do piątku
POBIERZ: Rozkład jazdy komunikacji gminnej Zgierz – Brachowice, Brachowice – Zgierz