O tym, że jesień życia może być wesoła i kolorowa można się było przekonać podczas kolejnej odsłony Dnia Seniora, tym razem w Giecznie. Do wspólnego świętowania zaprosiła Seniorów Wioleta Głowacka Wójt Gminy oraz Anna Cinkusz Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Giecznie.
Wioleta Głowacka życzyła wszystkim dużo zdrowia, długich lat życia i pogody ducha, podkreślając że to święto ludzi starszych, którym należy się szacunek, jak również uznanie za bezinteresowną mądrość, którą obdarzają młodsze pokolenie.
W wesoły nastrój licznie zgromadzonych gości wprowadzili swoimi występami uczniowie szkoły, a potem fenomenalny występ zespołu Giecznianki z Kapelą. Zespół serwował wszystkim nie tylko występ muzyczny, ale również dowcipne scenki sytuacyjne i swoją własną wersję Pani Twardowskiej Adama Mickiewicza, na koniec porwał uczestników do tańca. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich z Lorenek (tym ciastom, po prostu nie sposób było się oprzeć).
Dziękujemy naszym Szanownym Seniorom za tak liczną obecność i wspaniałą atmosferę na widowni.