Tak to już jest, że wszystko co dobre szybko się kończy, ale powroty też mogą być przyjemne. Po wakacyjnej przerwie uczniowie powrócili do szkół, jak sami mówili już stęsknieni za znajomymi twarzami swoich kolegów i koleżanek ze szkolnych ław. Od razu dzielili się wrażeniami z wakacji. To szczególny dzień zwłaszcza dla pierwszoklasistów, którzy dopiero rozpoczynają swoją szkolną przygodę. Wioleta Głowacka Wójt Gminy uczestniczyła dzisiaj w uroczystej inauguracji roku szkolnego w 4 gminnych szkołach, odwiedziła Szczawin Kościelny, Dąbrówkę Wielką, Białą oraz Słowik. Powitała wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców oraz nowych Dyrektorów. Odchodzącym Dyrektorom serdecznie podziękowała za dobrą współpracę. Wszystkim zaś życzyła zdrowia, wytrwałości i radości płynącej z nauki.
Pamiętajcie kochani, że jeszcze tylko wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń, luty…………….i znów będą wakacje !