Wystarczy 100 głosów, żeby w gminie Zgierz został zrealizowany rządowy projekt „Pod biało-czerwoną”, dzięki któremu w każdej z polskich gmin może zostać zainstalowany maszt z flagą! Głosowanie trwa do 11 listopada br. Swój głos mogą oddać również niepełnoletni mieszkańcy naszej gminy.

„Pod biało-czerwoną” to projekt, który ma zjednoczyć nasz kraj i jego mieszkańców. Nie tylko uhonoruje Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęci do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami” – czytamy na stronie programu.

Wypełnienie formularza zajmuje niewiele czasu. Aby zagłosować, wystarczy wejść w poniższy link i „kliknąć” w niebieskie pole „oddaj głos poparcia”:

Uwaga! W polu “miejscowość” mieszkańcy naszej gminy wpisują nazwę: Zgierz (gmina wiejska).
Zachęcamy mieszkańców do głosowania!

Grafika informująca mieszkańców gminy Zgierz o rządowym projekcie "Pod biało-czerwoną" i sposobie głosowania na maszt z flagą