Zakończenie roku szkolnego 2014/2014

24 czerwca uroczyście zakończono zajęcia w roku szkolnym 2015/2016. Z tej okazji wójt Barbara Kaczmarek skierowała do społeczności szkolnych w gminie Zgierz list z podziękowaniami oraz życzeniami udanego i bezpiecznego wypoczynku podczas tegorocznych wakacji. "To, co najważniejsze, to przemiany, jakie dzieją się w umysłach i sercach każdego ucznia: doskonalenie wiedzy i umiejętności, rozwijanie pasji i talentów, kształtowanie postawy patriotyzmu, humanizmu i innych wartości, które są fundamentem społecznej wspólnoty, jaką wszyscy tworzymy. Właśnie za tę owocną pracę dydaktyczno-wychowawczą pragnę serdecznie podziękować wszystkim nauczycielom z naszych gminnych szkół. Dzięki Państwa profesjonalizmowi i zaangażowaniu nauka w nich może być jakże efektywna, innowacyjna i interesująca. Dziękuję pracownikom administracji i obsługi, którzy swoją pracą stwarzają dogodne i bezpieczne warunki nauki w naszych szkołach – czytamy w liście –  Drodzy uczniowie! Zasób różnorodnych umiejętności, które rozwijacie i doskonalicie na przestrzeni swojej edukacji w szkolnej ławie, pozostanie Waszym prawdziwym niewyczerpanym skarbem na całe życie. Miarą Waszych osobistych sukcesów są nie tylko oceny na wręczanych dziś świadectwach, dyplomy i nagrody, ale przede wszystkim satysfakcja z tego, co udało się osiągnąć, i ambicje, aby osiągać jeszcze więcej. Jest to możliwe, ponieważ na swojej drodze spotykacie wielu wspaniałych ludzi, którzy pomagają Wam rozwijać się i doskonalić: wychowawców, pedagogów, trenerów, a przede wszystkim Waszych najbliższych. Szczególnie dziś należą się za to słowa wdzięczności".

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016