Zapraszamy do lektury kolejnego  numeru miesięcznika „Na Ziemi Zgierskiej”, a w nim m. in. wywiad z nową Wójt Gminy Zgierz – Wioletą Głowacką, relacja z obchodów Dnia Dziecka w gminie Zgierz, informacje o inwestycjach realizowanych w naszej gminie oraz rozpoczynającym się 1 września br. Powszechnym Spisie Rolnym 2020. W czasie nadchodzących wakacji zachęcamy mieszkańców i turystów odwiedzających gminę do aktywnego wypoczynku, odwiedzenia urokliwych zakątków czy korzystania z licznych szlaków rowerowych, pieszych lub konnych. Ponad to zachęcamy do zapoznania się z poradami dotyczącymi oszczędzania wody i gromadzenia deszczówki.

Te i wiele innych tematów znajdują Państwo w czerwcowym wydaniu „Na Ziemi Zgierskiej”. Już teraz zachęcamy do przeczytania wersji elektronicznej miesięcznika na stronie urzędu oraz papierowej, która dostępna jest w blisko 100 punktach dystrybucji na terenie całej gminy Zgierz.

 

https://gminazgierz.pl/wp-content/uploads/na_ziemi_zgierskiej/nzz_2020/na_ziemi_zgierskiej_2020_06.pdf