Urząd Gminy Zgierz informuje, że na mocy Postanowienia nr 143/2020 Komisarza Wyborczego w Łodzi II z dnia 3 czerwca 2020 r. zwołana została XXI Sesja Rady Gminy Zgierz

Postanowienie nr 143/2020 Komisarza Wyborczego w Łodzi II z dnia 3 czerwca 2020 r. w sprawie zwołania sesji Rady Gminy Zgierz

Porządek obrad XXI Sesji Rady Gminy Zgierz
1. Otwarcie XXI Sesji Rady Gminy Zgierz i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Złożenie ślubowania przez Wójta Gminy Zgierz.
3. Zamknięcie obrad XXI Sesji Rady Gminy Zgierz.

Ze względu na trwającą epidemię koronawirusa COVID-19, zwiększoną liczbę zachorowań występujących w województwie łódzkim oraz bezpieczeństwo uczestników sesji, zachęcamy Państwa do uczestnictwa w tej uroczystej sesji on-line, oglądając jej transmisję za pośrednictwem strony internetowej Urzędu Gminy Zgierz.

Osoby biorące udział w sesji zobowiązane są do przestrzegania obowiązujących w kraju przepisów sanitarnych, a zwłaszcza obowiązku zakrywania nosa i ust.