Mobilne Centrum Informacji o Funduszach Europejskich (autobus)

7 i 8 lipca 2016 r. do Zgierza zawita Mobilne Centrum Informacji o Funduszach Europejskich. Kampania informacyjna Urzędu Marszałkowskiego będzie miała formę warsztatów prowadzonych w specjalnie do tego przystosowanym multimedialnym pojeździe (dostosowanym również do obsługi niepełnosprawnych). W jego wnętrzu odbywać się będą działania edukacyjne i informacyjne, a przed nim przygotowana zostanie strefa relaksu z grami dla dzieci. Podczas warsztatów prezentowane będą szczegółowe informacje na temat konkursów ogłaszanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego w perspektywie 2014-2020, ich harmonogramie oraz naborach. Specjaliści Urzędu Marszałkowskiego odpowiedzą na wszelkie wątpliwości oraz pytania z zakresu dotacji unijnych.

Organizatorzy zachęcają do skorzystania z okazji podniesienia kwalifikacji i kompetencji pracowniczych poprzez udział w bezpłatnych godzinnych szkoleniach, poświęconych tematyce Funduszy Europejskich (7 i 8 lipca w godz. 10.30-11.30 i 15.30-16.30). Zgłoszenia (imię, nazwisko wraz z wybraną godziną warsztatów) należy przesłać na adres e-mail: info@FunduszeEuropejskieDlaCiebie.pl (liczba miejsc ograniczona).

Zapraszamy na parking przy Urzędzie Miasta Zgierza – obok kościoła pw. św. Katarzyny.