Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Zgierz
Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji odbędzie się w dniu 19 września 2024 r. o godz. 8:30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zgierz. Proponowany porządek posiedzenia: Otwarcie posiedzenia. Uwagi do porządku posiedzenia. Wybór wiceprzewodniczącego komisji. Rozpatrzenie wniosku. Zamknięcie posiedzenia.







