Uprzejmie informujemy, że ruszył nabór wniosków na pomoc finansową dla jednostek samorządu terytorialnego województwa łódzkiego, w formie dotacji celowej, przeznaczonej na dofinansowanie zadań własnych gminy w zakresie realizacji małych projektów lokalnych realizowanych na terenach wiejskich – tzw. “grantów sołeckich”.
Szczegółowe informacje tj. regulamin udzielania z budżetu Województwa Łódzkiego pomocy finansowej oraz wzór wniosku o przyznanie pomocy finansowej są dostępne na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego www.lodzkie.pl
w zakładce Rolnictwo – Dotacje dla gmin – projekty w sołectwach – Dotacje w roku 2018.
Wnioski prosimy składać do Urzędu Gminy Zgierz w terminie do 05.02.2018 r. w pokoju nr 31.