Rozkład Jazdy: SZCZAWIN – ZGIERZ- SZCZAWIN
Realizowany przez Gminny Zakład Komunalny
Ważny od 15 marca 2021 r
Przystanek | D | D | D | D | D | D | D, g | D, g |
Szczawin Duży | 6:00 | 7:00 | – | 11:00 | – | – | 16:20 | – |
Szczawin szkoła | 6:05 | 7:05 | 09:15 | 11:05 | 12:20 | 14:15 | 16:25 | 17:30 |
Podole | 6:08 | 7:08 | 9:18 | 11:08 | 12:23 | 14:18 | 16:28 | 17:33 |
Glinnik | 6:12 | 7:12 | 9:22 | 11:12 | 12:27 | 14:21 | 16:31 | 17:36 |
Smardzew | 6:15 | 7:15 | 9:25 | 11:15 | 12:30 | 14:24 | 16:34 | 17:40 |
Łagiewniki Stare | 6:19 | 7:19 | 9:29 | 11:19 | 12:34 | 14:29 | 16:38 | 17:43 |
Łagiewniki Nowe | 6:22 | 7:22 | 9:33 | 11:22 | 12:37 | 14:32 | 16:41 | 17:47 |
Skotniki | – | 7:29 | – | – | – | – | – | – |
Łagiewniki Klasztor | 6:27 | 7:35 | – | – | – | – | – | |
Zgierz Długa 166 | 6:30 | 7:39 | 9:38 | 11:27 | 12:42 | 14:35 | 16:45 | 17:50 |
Zgierz Sierakowskiego | 6:32 | 7:42 | 9:40 | 11:30 | 12:43 | 14:37 | 16:47 | 17:52 |
Zgierz Spacerowa | 6:33 | 7:44 | 9:41 | 11:32 | 12:44 | 14:38 | 16:48 | 17:53 |
Zgierz M.C Skłodowskiej | 6:34 | 7:46 | 9:43 | 11:34 | 12:45 | 14:39 | 16:49 | 17:54 |
Zgierz Plac Kilińskiego | 6:35 | 7:50 | 9:45 | 11:35 | 12:50 | 14:40 | 16:50 | 17:55 |
Zgierz Plac Kilińskiego | 6:35 | 7:50 | 09:50 | 11:50 | 13:25 | 15:25 | 16:50 | 18:00 |
Zgierz M.C Skłodowskiej | 6:36 | 7:51 | 9::51 | 11:51 | 13:26 | 15:26 | 16:56 | 18:01 |
Zgierz Spacerowa | 6:37 | 7:52 | 9:52 | 11:52 | 13:27 | 15:28 | 16:57 | 18:02 |
Zgierz Sierakowskiego | 6:38 | 7:53 | 9:53 | 11:53 | 13:29 | 15:30 | 16:59 | 18:03 |
Zgierz Długa 166 | 6:40 | 7:58 | 9:58 | 11:58 | 13:34 | 15:34 | 17:01 | 18:06 |
Łagiewniki Klasztor | – | – | – | 13:37 | 15:40 | 17:10 | – | |
Skotniki | – | – | – | – | 13:47 | 15:50 | – | – |
Łagiewniki Nowe | 6:44 | 8:03 | 10:03 | 12:03 | 13:54 | 15:57 | 17:15 | 18:09 |
Łagiewniki Stare | 6:49 | 8:06 | 10:06 | 12:06 | 14:00 | 16:03 | 17:16 | 18:11 |
Smardzew | 6:50 | 8:09 | 10:09 | 12:09 | 14:04 | 16:07 | 17:18 | 18:14 |
Glinnik | 6:52 | 8:11 | 10:11 | 12:11 | 14:06 | 16:09 | 17:20 | 18:16 |
Podole | 6:54 | 8:14 | 10:15 | 12:15 | 14:08 | 16:12 | 17:23 | 18:18 |
Szczawin Szkoła | 6:56 | 8:20 | 10:20 | 12:20 | 14:11 | 16:15 | 17:25 | 18:20 |
Szczawin Duży | 7:00 | – | – | – | 14:15 | 16:20 | – | – |
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
g – nie kursuje w dniu 24.XII
Tolerancja: przyspieszenie/opóźnienie 1 – 5 minut
Rozkład jazdy – Szczawin – Zgierz – Szczawin – Plik PDF do pobrania