Dwa sołectwa – Gieczno ora Dąbrówka Wielka wraz z Wioletą Głowacką Wójtem Gminy Zgierz i Gminnym Centrum Kultury przygotowały w ostatni weekend zabawy i atrakcje dla najmłodszych.
W sobotę w Giecznie dzieci bawiły się w świetlicy, malowały zajączki, szukały jajek oraz brały udział w wyścigu z jajem na łyżce. Koło Gospodyń Wiejskich w Giecznie przygotowało dla nich słodki poczęstunek.
W niedzielę przybyłych mieszkańców przywitał Sołtys Dąbrówki Wielkiej Marek Pasternak dziękując za obecność, życzenia zgromadzonym gościom złożyli także Wójt Wioleta Głowacka oraz Radny Rady Gminy Robert Śniecikowski, a do życzeń dołączył się ks. kan. Franciszek Kijowski Proboszcz Parafii w Dąbrówce Wielkiej.
Pyszności przygotowało KGW Dąbrówka, a nasze Gminne Centrum Kultury przygotowało atrakcje dla najmłodszych, liczne zabawy oraz wspólne malowanie wielkiej pisanki.
Dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę !