W dniu 6 marca Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grotnikach opanowały kobiety.
Wójt Gminy Zgierz Wioleta Głowacka i Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grotnikach Beata Lipiec zaprosiły Panie na uroczystość z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.
Wśród zaproszonych gości byli również wiceprzewodnicząca Rady Gminy Zgierz Kinga Banasik oraz radni gminy Wojciech Kaźmierczak, Grzegorz Kieliba.
Uroczystość rozpoczęła się od programu artystycznego przygotowanego przez uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego na koniec, którego występujący wręczyli własnoręcznie wykonane tulipany przybyłym Paniom. Następnie ze specjalną dedykacją dla uczestników spotkania poezję czytał Prezes Stowarzyszenia Proekologicznego Grotniki-Jedlicze-Ustronie ,,Pinia”.
Punktem kulminacyjnym był występ Pawła Krzywańskiego, który pięknie i przejmująco zaśpiewał największe przeboje Krzysztofa Krawczyka oraz Elvisa Presleya. Dla każdego czekało coś słodkiego,  Pyszne słodkości przygotowały mamy uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.
Wioleta Głowacka podziękowała wszystkim za tak liczne przybycie, życząc jednocześnie tego aby kobiety zawsze miały odwagę realizować swoje marzenia i siłę do pokonywania wszelkich trudności ,a każdy krok, jaki stawiają, niech będzie krokiem
w stronę własnego szczęścia i spełnienia.🌷