Ponad 300 osób uczestniczyło w ostatnią niedzielę w pięknym koncercie Krystyny Giżowskiej w Giecznie, na który zaprosiła mieszkańców Wioleta Głowacka Wójt Gminy Zgierz wraz z Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej.
Pani Krystyna pokazała wielką klasę artystyczną, a jej znane przeboje zachęciły do wspólnego śpiewania. Tak licznie zgromadzona publiczność nagrodziła występ gromkimi brawami! Nie obyło się bez bisu!
Słodki poczęstunek przygotowały jak zawsze niezastąpione Panie z Kół Gospodyń Wiejskich, tym razem z Lorenek, Wypychowa oraz Koło Gospodyń Wiejskich “Jarzębina” w Kaniej Górze. Nad bezpieczeństwem czuwało OSP I KGW Wypychów. Za co serdecznie dziękujemy!
Dziękujemy również Szkole Podstawowej w Giecznie za pomoc w organizacji wydarzenia.
Info: GCKSTiR w Dzierżąznej
Foto: Gmina Zgierz