Dziś podczas Sesji Rady Gminy Zgierz, dwoje Młodych Sportowców: Barbara Karolak z Kaniej Góry i Mateusz Adamski z Rosanowa odebrało gratulacje i upominki od Wójt Gminy i Przewodniczącego Rady Gminy Zgierz.
 – Koniec roku jest okazją do podsumowań, również sportowych, a obydwoje: Basia i Mateusz, mimo młodego wieku, mają na swoim koncie znaczące sukcesy w sportach, które trenują. Cieszymy się z Waszych osiągnięć i kibicujemy Wam z najlepszymi życzeniami na przyszłość – powiedziała Wójt Wioleta Głowacka, zwracając się do Młodych Sportowców.
 – Podziwiam Państwa determinację we wspieraniu sportowego zaangażowania Waszych dzieci. Gratuluję wychowania wspaniałych młodych ludzi i życzę dalszych wspólnych sukcesów – zwróciła się Wójt do obecnych podczas Sesji Rodziców Młodych Sportowców.
Basia Karolak i Mateusz Adamski są uczniami ósmej klasy Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Słowiku.