Dzieci z terenu gminy Zgierz zapraszamy do udziału w konkursie na Najbardziej Kreatywne przebranie świąteczne !

Konkurs odbędzie się 10 grudnia w Szkole Podstawowej w Szczawinie podczas Warsztatów Świątecznych dla Mieszkańców !

Czekają atrakcyjne nagrody !

Zapraszamy do udziału !

Regulamin konkursu:

1. ORGANIZATOR:

Organizatorem konkursu jest Gmina Zgierz.

1. PRZEDMIOT I CEL KONKURSU:
  • Przedmiotem konkursu jest przygotowanie najbardziej kreatywnego przebrania świątecznego wykonanego według własnego pomysłu oraz zaprezentowanie go podczas Wydarzenia „Warsztaty Świąteczne dla Mieszkańców-poczuj te święta”, które odbędzie się w dn. 10.12.2023 r. w Szkole Podstawowej w Szczawinie.
  • Celem konkursu jest:
  • Rozwijanie aktywności związanej ze świętami Bożego Narodzenia;
  • Kultywowanie tradycji i zwyczajów Bożonarodzeniowych;
  • Pogłębienie kreatywności i wyobraźni;
  • Pogłębienie więzi lokalnych i lokalnej tożsamości.

III. MIEJSCE I TERMIN PRZEPROWADZENIA KONKURSU:

• W trakcie Wydarzenia pn. „Warsztaty Świąteczne dla Mieszkańców-poczuj te święta”;
  • Miejsce – Szkoła Podstawowa im. Króla Stefana Batorego w Szczawinie,

Szczawin Kościelny, ul. Kościelna 21, 95-002 Smardzew
Termin – 10 grudnia 2023 r. godz. 15.00 (sala gimnastyczna).

1. ADRESACI KONKURSU:

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży zamieszkałych w gminie Zgierz w wieku                  do lat 15.

1. KONTAKT:

promocja@gminazgierz.pl

42 716 25 15 wew. 111, 112,

1. WARUNKI UCZESTNICTWA:
  • Udział w konkursie jest bezpłatny;
  • Konkurs jest skierowany do dzieci i młodzieży zamieszkałych w gminie Zgierz;
  • Uczestnicy chcący wziąć udział w konkursie muszą zjawić się w wykonanym stroju świątecznym według własnego pomysłu – podczas Wydarzenia                                                             „Warsztaty Świąteczne dla Mieszkańców-poczuj te  święta”, 10 grudnia 2023 r.   w Szkole Podstawowej w Szczawinie i zgłosić się do Organizatora, w celu rejestracji i otrzymania numeru konkursowego. Uczestnik, który zgłosi swój udział w konkursie zadeklaruje jednocześnie, że akceptuje warunki konkursu.

VII. KRYTERIA OCENY:

• Pomysłowości i oryginalność wykonanego stroju
  • Estetyka pracy, ogólne wrażenie artystyczne
  • Wkład pracy
  • Nawiązanie do tematyki świąt Bożego Narodzenia

VIII. OCENA PRAC KONKURSOWYCH:

• Oceny prac i wyboru zwycięzcy dokona powołana przez Organizatora Komisja Konkursowa.

Decyzja Komisji Konkursowej jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.

• Komisja Konkursowa dokona oceny strojów konkursowych według kryteriów określonych w niniejszym regulaminie;
  • Nad prawidłowością przebiegu konkursu będzie czuwała powołana przez Organizatora Komisja Konkursowa
  • Komisja wyłoni i przedstawi zwycięzców konkursu oraz wręczy im nagrody podczas wydarzenia pn. „Warsztaty Świątecznych dla Mieszkańców-poczuj te święta”, w dniu 10.12.2023 r.

1. NAGRODY:
  • Organizator przewiduje nagrody dla zdobywców I, II i III miejsca;
  • Fundatorem nagród jest gmina Zgierz.

1. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
  • Regulamin konkursu wchodzi w życie z dniem 10.11.2023 r.;
  • Osobami upoważnionymi do udzielania informacji są pracownicy Referatu Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Gminy Zgierz;
  • W sprawach nieobjętych regulaminem decyzje podejmuje Organizator;
  • Regulamin niniejszego konkursu jest dostępny w siedzibie Organizatora;
  • Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania imion i nazwisk, zdjęć i informacji o zwycięzcach i uczestnikach konkursu;
  • Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zamieszczania informacji w swoich materiałach i kampaniach promocyjnych jako element promujący;
  • Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej gminazgierz.pl oraz na gminnym profilu społecznościowym Facebook.