W sobotnie południe w Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej obchodzony był Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, jedno z najsympatyczniejszych świat. Za sprawą pań bibliotekarek z Dzierżąznej i Ustronia – uczestnicy BALU POSTACI Z BAJEK przenieśli się w niezwykłą krainę bajkowych postaci, aby wspólnie świętować, tańczyć i bawić się.
Na bal stawiły się: Wróżki, Królewny, Wilk, Szecherezada, Pszczółki, Biedronki, Mała Syrenka…. pojawił się także Spidermen oraz księżniczka Elsa z “Krainy Lodu” – wszystkich postaci nie sposób zliczyć! Nie zabrakło też Kubusia Puchatka i Tygryska – którzy pozowali do wspólnych fotek. Było kolorowo, głośno i radośnie. To spotkanie sprawiło dzieciom (rodzicom również) bardzo wiele radości.
Info i zdjęcia: Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej.