Przewodniczący Rady Gminy Zgierz Dariusz Sędzicki zawiadamia, że dniu 14 marca 2023 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zgierz odbędzie się LXIV sesja Rady Gminy Zgierz.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie LXIV sesji Rady Gminy Zgierz i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Uwagi do porządku obrad LXIV sesji Rady Gminy Zgierz.
  3. Uwagi do protokołu Nr LXIII/23 z sesji Rady Gminy Zgierz z dnia 21 lutego 2023 r.
  4. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
  5. Informacja z działalności Przewodniczącego Rady Gminy Zgierz w okresie międzysesyjny.
  6. Informacja z działalności Wójta Gminy Zgierz w okresie międzysesyjnym.
  7. Informacja z prac Komisji Rady Gminy Zgierz w okresie międzysesyjnym.
  8. Podjęcie uchwał:

1) w sprawie zmian budżetu Gminy Zgierz na rok 2023 w zakresie zadań własnych,

2) w sprawie zmian budżetu Gminy Zgierz na rok 2023 w zakresie zadań własnych,

3) w sprawie przeniesień w planie wydatków budżetu Gminy Zgierz na rok 2023 w zakresie zadań własnych,
4) w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie lokalu użytkowego w drodze bezprzetargowej w Ośrodku Zdrowia w Grotnikach,
5) w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do przyznania pomocy dla osób objętych wieloletnim rządowym programem ,,Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023.

9. Sprawy różne.

10. Zamknięcie obrad LXIV Sesji Rady Gminy Zgierz.

Obrady Rady Gminy transmitowane będą na stronie: transmisja.gminazgierz.pl

Zapisy archiwalne z obrad Rady Gminy znajdują się na stronie: nagrania.gminazgierz.pl