W związku z Uchwałą Nr 55/189/17 Zarządu Powiatu Zgierskiego z dnia 12 października 2017 r. w sprawie zmiany uchwały nr 52/186/17 Zarządu Powiatu Zgierskiego z dnia 5 października 2017 roku w sprawie powołania Powiatowej Rady Seniorów, serdecznie zapraszam do zgłaszania kandydatur przedstawicieli instytucji publicznych działających na rzecz seniorów.

Rada działa jako podmiot o charakterze opiniodawczo – doradczym w oparciu o Regulamin Powiatowej Rady Seniorów. Jej celem jest służenie społeczności seniorów oraz wspieranie i reprezentowanie ich zbiorowych interesów poprzez ścisłą współpracę z władzami Powiatu Zgierskiego oraz organizacjami i instytucjami, które zajmują się problemami seniorów.

Oferty należy przesyłać na adres e – mail: pcpr-miklaszewicz@powiat.zgierz.pl; pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście na adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zgierzu, ul. Sadowa 6 a, 95-100 Zgierz z dopiskiem „Powiatowa Rada Seniorów” w terminie do dnia 28 listopada 2022 roku.

Info: Starostwo Powiatowe w Zgierzu