W piątek 28 października odbył się trzeci- ostatni już w tym roku Dzień Seniora. Tym razem Wioleta Głowacka Wójt Gminy zaprosiła Seniorów do Łagiewnik Nowych. Tam Seniorzy najpierw dowiedzieli się kilku informacji na temat prawidłowego dbania o skórę po 60 roku życia, następnie ze swoją twórczością poetycką wystąpiła Pani Józefa Leduchowska. Program poetycko-kabaretowy „Herbatka u Jadźki” przedstawiła grupa Babcie w locie z Dziadkiem. Spotkanie zakończyło się dancingiem z muzyką lat 60, 70 i 80, a nasi Seniorzy udowodnili, że w tańcu wiek nie ma znaczenia !
Dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich w Łagiewnikach Nowych za przygotowanie słodkiego poczęstunku oraz Radzie sołeckiej za pomoc w organizacji wydarzenia.