W tym roku Polski Związek Niewidomych Koło w Zgierzu obchodzi Jubileusz 70-lecia. Wójt Gminy Zgierz Wioletę Głowacką, odwiedzili przedstawiciele organizacji: Prezes Wioleta Misiak i Wiceprezes Józef Sobolewski, przekazując podziękowanie za wieloletnią współpracę, bezinteresowną pomoc i życzliwość oraz wkład i zaangażowanie w działalność PZN Koło w Zgierzu.
Jesteście Państwo przykładem społecznej samoorganizacji, a jednocześnie skutecznego działania na rzecz ważnego interesu społecznego oraz postawy służby drugiemu człowiekowi. To nieoceniona praca, która wielu ludziom przywraca sens życia i pomaga odnaleźć swoje miejsce w społeczeństwie. Na kolejne lata Państwa działalności składam życzenia pomyślności, wytrwałości, a przede wszystkim radości z niesienia pomocy – powiedziała między innymi podczas spotkania Wioleta Głowacka Wójt Gminy.