Letnia przygoda z harcerzami – Grotniki 2022
Hufiec ZHP Zgierz we współpracy z Wójtem Gminy Zgierz zaprasza dzieci w wieku 10 – 14 lat zamieszkałe wyłącznie na terenie Gminy Zgierz do udziału w bezpłatnych półkoloniach, które odbywać się będą w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Grotnikach, ul. Brzozowa 4, w terminie od 1 do 5 sierpnia 2022 r. w godzinach 9:00-14.00.
👉Chętnych zapraszamy do zapisów, które odbywać się będą od 11 do 13 lipca 2022 r. w godzinach 17:00 – 19:00 pod numerem telefonu Komendy Hufca w Zgierzu, ul. Długa 29, tel. 42 719 00 28.
W związku z ograniczoną liczbą miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.
W programie półkolonii przewidziano między innymi zajęcia plastyczne, gry zespołowe, zajęcia edukacyjne, zajęcia profilaktyczne z Policją i Strażą Pożarną oraz wiele innych atrakcji. Podczas zajęć dla uczestników półkolonii przewidziano drugie śniadanie. Wykwalifikowana kadra instruktorska Hufca ZHP Zgierz gwarantuje bezpieczeństwo i dobrą zabawę przez cały czas trwania turnusu.