Dzień 24 lutego 2022 roku negatywnie zapisuje się na kartach historii świata. Nieuzasadniony atak zbrojny Rosji na Ukrainę łamie wszelkie zasady pokojowe i współżycia społecznego. Jako naród Polski wielokrotnie zostaliśmy ciężko doświadczeni przez agresję innych państw. Pamiętając o własnych doświadczeniach, w tym niezwykle trudnym momencie solidaryzujemy się z Narodem Ukraińskim.
                                                                                                                                                                    Wójt Gminy Zgierz
                                                                                                                                                                    Radni Gminy Zgierz