Przewodniczący  Rady Gminy Zgierz Dariusz Sędzicki  zawiadamia, że w dniu
19 stycznia 2022 r. o godz. 9:00 odbędzie się XLIV Sesja Rady Gminy Zgierz – w trybie zdalnym.

Szanowni Państwo, obrady XLIV sesji będą transmitowane na żywo, a zatem zapraszamy do śledzenia  transmisji online.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie obrad XLIV Sesji Rady Gminy Zgierz i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Uwagi do porządku obrad XLIV Sesji Rady Gminy Zgierz.
  3. Wybór Komisji Uchwał i Wniosków.
  4. Rozpatrzenie projektów uchwał:

4.1. w sprawie zaopiniowania projektu zarządzenia Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Łodzi zmieniającego zarządzenie w sprawie ustanowienia planu ochrony dla rezerwatu przyrody “Dąbrowa Grotnicka”

4.2. w sprawie zaopiniowania projektu zarządzenia Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Łodzi zmieniającego zarządzenie w sprawie ustanowienia planu ochrony dla rezerwatu przyrody “Grądy nad Lindą”

1. Zamknięcie obrad.