W 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, po uroczystej Mszy św. w intencji Ojczyzny pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego w Białej w imieniu Mieszkańców naszej gminy kwiaty złożyła Wioleta Głowacka Wójt Gminy oraz Wiesław Olender Zastępca Wójta, a także Kinga Banasik Wiceprzewodnicząca Rady Gminy, radny Jacek Stańczyk, Piotr Nawrocki sołtys sołectwa Biała oraz Anna Tomczak Dyrektor GCKSTiR w Dzierżąznej.
Msza św. z uwagi na przypadający jutro Międzynarodowy Dzień Strażaka odprawiona została również w intencji dzielnych Strażaków -naszych lokalnych bohaterów z Ochotniczych Straży Pożarnych, których delegacja z Jednostek z Białej, Kęblin i Dzierżąznej również była dziś obecna.
Zapraszamy do wysłuchania koncertu patriotycznego przygotowanego specjalnie dla Mieszkańców przez Orkiestrę Dętą ze Szczawina, działającą przy GCKSTiR w Dzierżąznej.
złożenie kwiatów 3 maja 2021 w Białej złożenie kwiatów 3 maja 2021 w Białej złożenie kwiatów 3 maja 2021 w Białej złożenie kwiatów 3 maja 2021 w Białej