Już niebawem będziemy świętowali kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym roku, ze względu na trwającą epidemię, nie będziemy mogli wspólnie uczcić Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada. Dlatego ogłaszamy konkurs plastyczny dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Zgierz zatytułowany „Marszałek Józef Piłsudski – wielki człowiek i wódz”.

Regulamin konkursu:

Konkurs plastyczny adresowany jest dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Zgierz. Zdjęcie pracy plastycznej, przedstawiające Marszałka Józefa Piłsudskiego, jako wielkiego człowieka i wodza, należy przesłać na adres e-mail: gazeta@gmina.zgierz.pl do dnia 9 listopada br.

1. Organizatorem konkursu jest Urząd Gminy Zgierz, ul. Łęczycka 4, 95-100 Zgierz oraz redakcja miesięcznika „Na Ziemi Zgierskiej”.
  2. Celem konkursu jest rozbudzanie postaw patriotycznych oraz kultywowanie pamięci o wydarzeniach historycznych wśród dzieci i uczniów gminnych szkół podstawowych, poprzez różne formy artystyczne.
  3. W konkursie plastycznym pn. „Marszałek Józef Piłsudski – wielki człowiek i wódz” należy wykonać płaską pracę dowolną techniką (nie przestrzenną), formatu A4, a jej wyraźną fotografię przesłać na adres e-mail redakcji: gazeta@gmina.zgierz.pl do dnia 9 listopada br.
  4. Zdjęcie pracy konkursowej należy przesłać na adres e-mail z dopiskiem w temacie: Konkurs plastyczny „Marszałek Józef Piłsudski – wielki człowiek i wódz”.
  5. Zdjęcie pracy należy dodać jako załącznik do wiadomości, a w treści wiadomości e-mail, należy podać dane kontaktowe uczestnika: imię i nazwisko, nazwę szkoły do której uczęszcza, klasę oraz telefon kontaktowy do rodzica lub opiekuna.
  6. Prace plastyczne należy wykonać indywidualnie, prace grupowe nie będą oceniane.
  7. Prace będą oceniane osobno w czterech kategoriach wiekowych: przedszkola, klasy I – III, klasy IV – VI, klasy VII – VIII szkoły podstawowej.
  8. Prace ocenione przez komisję konkursową powołaną przez organizatora,
    a wyniki konkursu wraz ze zdjęciami prac, zostaną podane do wiadomości, poprzez stronę internetową, fanpage Facebook organizatora lub w miesięczniku „Na Ziemi Zgierskiej”. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 12 listopada br.
  9. Nagrody zostaną przekazane laureatom za pośrednictwem szkoły, do której uczęszcza uczeń lub przedszkolak, do końca listopada br.
  10. Udział w konkursie jest tożsamy z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i gromadzenie danych osobowych uczestnika na potrzeby przeprowadzenia konkursu. Administratorem danych osobowych jest Wójt Gminy Zgierz reprezentujący Gminę Zgierz. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo do dostępu, sprostowania, ograniczenia przetwarzania danych. Więcej informacji na stronie gminazgierz.pl w klauzuli informacyjnej RODO.
  11. Udział w konkursie jest tożsamy z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na publikację prac oraz danych laureatów Imienia i nazwiska, nazwy szkoły do której uczęszcza i klasy) na stronie internetowej, profilu Facebook organizatora oraz miesięczniku „Na Ziemi Zgierskiej”.
  12. Kwestie, których nie reguluje niniejszy regulamin, rozstrzyga organizator konkursu.

Pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białej