Zapraszamy Mieszkańców oraz przedstawicieli instytucji i stowarzyszeń działających na terenie gminy Zgierz
DO UDZIAŁU W WARSZTATACH KONSULTACYJNYCH on-line w formie wideokonferencji

SPOTKANIE ON-LINE ZOSTANIE ZORGANIZOWANE
Z UŻYCIEM APLIKACJI MICROSOFT TEAMS

Termin spotkania: 28 PAŹDZIERNIKA 2020

STOWARZYSZENIA GODZ. 15:00 – 16:15

MIESZKAŃCY GODZ. 18:00 – 19:15

Zapisy na warsztaty konsultacyjne przyjmowane są do dnia 26.10.2020 r. do godz. 12.00 na adres e-mail: promocja@gmina.zgierz.pl

W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie, w dniu 27 października br. zostanie przesłany link wraz z instrukcją, umożliwiające udział w wideokonferencji poprzez aplikację Microsoft Teams.

Liczymy na Państwa udział!

Szczegóły w załączniku: Zaproszenie do udziału w spotkaniu konsultacyjnym Mieszkańcy

Zaproszenie do udziału w warsztatach konsultacyjnych w formie wideokonferencji (grafika informująca o szczegółach zamieszczonych w treści wiadomości)

Szczegóły w załączniku: Zaproszenie do udziału w spotkaniu konsultacyjnym Stowarzyszenia

Jednocześnie zapraszamy Mieszkańców gminy Zgierz, przedstawicieli instytucji i stowarzyszeń oraz przedsiębiorców do udziału w procesie konsultacyjnym w związku z opracowywaną Strategią Rozwoju Gminy Zgierz na lata 2021 – 2030. Zachęcamy Państwa do składania propozycji kierunków działań, projektów, potrzeb mieszkańców gminy i innych wskazań, mogących mieć wpływ na ostateczny kształt niniejszego dokumentu, do dnia 30 października br. w formie:

• wiadomości e-mail na adres promocja@gmina.zgierz.pl,
  • osobiście w skrzynce podawczej w siedzibie Urzędu Gminy Zgierz, ul. Łęczycka 4,
  • pocztą na adres: Urząd Gminy Zgierz, ul. Łęczycka 4, 95-100 Zgierz.

Wspólnie zadbajmy o rozwój gminy Zgierz!

Szczegóły w załączniku: Zaproszenie mieszkańców do zgłaszania propozycji do strategii

Zaproszenie do udziału w procesie konsultacyjnym (grafika informująca o szczegółach zamieszczonych w treści wiadomości)