„Mała Książka – Wielki Człowiek” to ogólnopolska kampania Instytutu Książki promującej czytelnictwo wśród najmłodszych. Gminna Biblioteka w Dzierżąznej oraz jej filia w Ustroniu również dołączyły do tej akcji i już niebawem rozpoczną realizację projektu.
Od września 2020 najmłodsi mieszkańcy naszej gminy będą mogli wziąć udział w bibliotecznej przygodzie. Każdy przedszkolak, który zapisze się do biblioteki i wypożyczy książkę otrzyma naklejkę oraz „Wyprawkę czytelniczą”.

Pokażmy dzieciom, że biblioteka to miejsce ciekawe, w którym można spędzić czas i przenieść się do niezwykłego świata fantazji i przygód!

Zachęcamy przedszkolaków do udziału w akcji czytelniczej Mała Książka Wielki Człowiek realizowanej przez Gminną Bibliotekę w Dzierżąznej i jej filię w Ustroniu do września br.