Uprzejmie informujemy, iż w związku z wyborami do Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego, zaplanowanymi na dzień 28 lipca 2019 r., rolnik, ubiegający się o mandat członka Rady Powiatowej IRWŁ musi wypełnić i złożyć m.in. następujące dokumenty: zgłoszenie kandydata, czytelnie wypełnioną listę członków zawierającą co najmniej 50 podpisów poparcia, oświadczenie kandydata o zgodzie na kandydowanie w danym okręgu wyborczym, oświadczenie kandydata o niekaralności, zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Zgodnie z Uchwałą Nr 2/2019 Krajowej Rady Izb Rolniczych z dnia 25 lutego 2019 r. w sprawie zarządzenia wyborów do walnych zgromadzeń izb rolniczych informuję, że zgłaszanie i rejestracja kandydatów na członków rad powiatowych izby rolniczej do komisji okręgowej nr 177 odbędzie się w dniu 05 lipca 2019 r. od godz. 11:00 do godz. 15:00 w siedzibie Urzędu Gminy Zgierz ul. Łęczycka 4, sala nr 18.

Dokumenty zgłoszenia kandydata na członka Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego są dostępne na stronie internetowej (Urzędu Gminy Zgierz oraz w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Zgierz stanowisko nr 4).

POBIERZ PLIKI: