GMINA ZGIERZ OTRZYMAŁA DOFINANSOWANIE W RAMACH PROJEKTU

Gmina Zgierz stawia na edukację”

Gmina Zgierz informuje, że otrzymała dofinansowanie do projektu „Gmina Zgierz stawia na edukację” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt „Gmina Zgierz stawia na edukację” ma na celu podniesienie u uczniów SP w Besiekierzu, SP w Białej, SP w Dąbrówce Wielkiej, SP w Giecznie, ZSG w Grotnikach, SP w Słowiku, SP w Szczawinie kompetencji kluczowych i wsparcie indywidualnego podejścia do uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych. W okresie od 01.09.2018 do 30.06.2020 stworzone zostaną warunki do realizacji powyższego celu poprzez organizację zajęć dodatkowych, a także zakup pomocy dydaktycznych oraz specjalistycznego sprzętu.

Wartość całkowita projektu wynosi 767 662,56 zł, kwota dofinansowania to 711 662,56 zł.