Przedkładam Państwu do publicznej konsultacji projekt aktu prawa miejscowego: uchwały Rady Gminy Zgierz w sprawie przyjęcia „Trybu powoływania członków Rady Działalności Pożytku Publicznego Gminy Zgierz” oraz „Organizacji i trybu działania Rady Działalności Pożytku Publicznego Gminy Zgierz” po uwagach wniesionych podczas konsultacji przeprowadzonych w terminie 7-21 lutego 2017 r.

Zapraszam przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie gminy Zgierz do zapoznania się z projektem uchwały oraz do zgłaszania uwag i opinii.

Uwagi i opinie do projektu uchwały można zgłaszać w terminie od dnia 3 marca 2017 r. do dnia 17 marca 2017 r. drogą elektroniczną na adres: ug@gmina.zgierz.pl albo na adres Urzędu Gminy Zgierz ul. Łęczycka 4 lub w Biurze Obsługi Klienta stanowisko 3 lub 4.

Wójt Gminy Zgierz
Barbara Kaczmarek