Lokalny Punkt Informacyjny w Brzezinach zaprasza do udziału w spotkaniu pn. „Konkursy w 2017 roku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020”.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w Brzezinach, w dniu 30 stycznia 2017 r. w godzinach 14:00-16:30 (rejestracja od godziny 13:45); sala konferencyjna Urzędu Gminy Brzeziny, ul. Sienkiewicza 16a – parter.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział”, do dnia poprzedzającego spotkanie do godz. 12:00, formularz znajduje się TUTAJ.

Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkań. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniach decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

POBIERZ PLIK: Program-Spotkania-30.01