24 maja 2016 Gala "Samorządowiec Roku" - Dariusz Sędzicki

24 maja 2016 r. w Filharmonii Łódzkiej uroczyście podsumowano dziewiątą edycję plebiscytu „Samorządowiec Roku Województwa Łódzkiego”, organizowaną przez „Dziennik Łódzki”. SMS-owe głosowanie na najskuteczniejszych radnych wojewódzkich, powiatowych i gminnych trwało ponad miesiąc. Miło nam poinformować, że najwięcej głosów spośród radnych z terenu powiatu zgierskiego zebrał Dariusz Sędzicki – radny Rady Gminy Zgierz i sołtys Besiekierza Rudnego, uzyskując tym samym prestiżowy tytuł Samorządowca Roku 2016 Powiatu Zgierskiego. Pamiątkowy dyplom został wręczony podczas gali z okazji zbliżającego się Dnia Samorządowca, ustanowionego przez Sejm w 2000 roku i obchodzonego 27 maja. Serdecznie gratulujemy wspaniałego wyróżnienia.

24 maja 2016 Gala "Samorządowiec Roku" - fot.2