Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji odbędzie się w dniu 1 października 2024 r.  o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zgierz.

Proponowany porządek posiedzenia:

  1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Uwagi do porządku posiedzenia.
  3. Przyjęcie protokołu nr 1/24 z 19 września 2024 r.
  4. Rozpatrzenie petycji.
  5. Zamknięcie posiedzenia.