Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji odbędzie się w dniu 1 października 2024 r. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zgierz.
Proponowany porządek posiedzenia:
- Otwarcie posiedzenia.
- Uwagi do porządku posiedzenia.
- Przyjęcie protokołu nr 1/24 z 19 września 2024 r.
- Rozpatrzenie petycji.
- Zamknięcie posiedzenia.