Posiedzenie Komisji Budżetu i Infrastruktury Gospodarczej odbędzie się 26 września 2024 r. o godz. 8:30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zgierz.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku obrad.
2. Przyjęcie protokołu nr 4/24 z 29 sierpnia 2024 r.
3. Sprawozdanie z wykonania budżetu gminy Zgierz za I półrocze 2024 r.
4. Opiniowanie projektów uchwał.
5. Sprawy różne w zakresie działania komisji.
6. Zamknięcie posiedzenia.