Wójt Gminy Zgierz zaprasza do udziału w konkursie ekologicznym pn. „KTO KOMPOSTUJE TEN NIE MARNUJE” 

przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Zgierz.

Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej dowolną techniką lub ułożeniu wiersza bądź rymowanki, zachęcające lokalną społeczność do kompostowania odpadów bio.

Serdecznie zapraszamy!!!

Załączniki do pobrania:

REGULAMIN KONKURSU KTO KOMPOSTUJE TEN NIE MARNUJE 2021

Załącznik nr 1 KONKURS EKOLOGICZNY 2021