Wójt Gminy Zgierz zaprasza do udziału w konkursie ekologicznym pn. „KTO KOMPOSTUJE TEN NIE MARNUJE”
przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Zgierz.
Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej dowolną techniką lub ułożeniu wiersza bądź rymowanki, zachęcające lokalną społeczność do kompostowania odpadów bio.
Serdecznie zapraszamy!!!
Załączniki do pobrania:
REGULAMIN KONKURSU KTO KOMPOSTUJE TEN NIE MARNUJE 2021
Załącznik nr 1 KONKURS EKOLOGICZNY 2021
