Jednostka Regionalna KSOW Województwa Łódzkiego organizuje w dniu 4 października wyjazd na warsztaty z zakresu małego przetwórstwa do Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu.

Warsztaty skierowane są do osób zainteresowanych tematyką przetwórstwa mięsnego, mleczarskiego, owocowo-warzywnego, możliwościami prowadzenia działalności marginalnej, lokalnej i ograniczonej (MLO), jak również tematyką związaną z Rolniczym Handlem Detalicznym.

Wypełniony formularz należy złożyć osobiście w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego 90-051 Łódź, al. Piłsudskiego 12, X piętro – pokój 1003 do pracowników Jednostki Regionalnej KSOW Województwa Łódzkiego. Nabór trwa do 01.10.2019 r. do godz. 14:00.

O wpisaniu na listę uczestników decydować będzie data wpływu prawidłowo i czytelnie wypełnionego formularza do siedziby urzędu, opatrzonego podpisem zgłaszającego.

Więcej na: www.lodzkie.ksow.pl

POBIERZ PLIKI: