Dyrektora Delegatury
Krajowego Biura Wyborczego w Łodzi
z dnia 27 marca 2018 r.

W związku z uchwałą Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 26 marca 2018 r. zmieniającą uchwałę w sprawie określenia liczby, trybu i warunków powoływania urzędników wyborczych Dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Łodzi informuje, że termin przyjmowania zgłoszeń na urzędników wyborczych został przedłużony do dnia 16 kwietnia 2018 r. Wykaz gmin (miast) na obszarze właściwości Delegatury oraz liczbę urzędników wyborczych ustaloną z uwzględnieniem uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 26 marca 2018 r. zmieniającej uchwałę w sprawie określenia liczby, trybu i warunków powoływania urzędników wyborczych w poszczególnych gminach (miastach) określa tabela (w załączeniu).

Dyrektor Delegatury
Krajowego Biura Wyborczego