Przewodnicząca Komisji Infrastruktury Społecznej Kinga Banasik informuje, iż posiedzenie komisji odbędzie się w dniu 13 lutego 2018 roku (wtorek) o godz.1600 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zgierz, ul. Łęczycka 4

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Zatwierdzenie porządku posiedzenia.
  3. Działalność Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji – plany na 2018 rok, w tym również działalność świetlic na terenie gminy, centrum aktywizacji, bibliotek oraz zespołów.
  4. Seniorzy: problemy osób w podeszłym wieku – informacja o działaniach GOPS i GCKSTiR w tym zakresie.
  5. Podsumowanie realizacji projektu ” Aktywność społeczno – zawodowa gwarancją bezpiecznej przyszłości” (GOPS).
  6. Informacja na temat realizacji Programu 500 + oraz „Karty Dużej Rodziny” w roku 2017. (GOPS).
  7. Sprawy różne.
  8. Przyjęcie protokołu nr 39/17 z dnia 16 stycznia 2018 roku.
  9. Zamknięcie obrad komisji.