tel.: +48 42 716-25-15, faks: +48 42 716-45-54|ug@gmina.zgierz.pl

Rozkłady jazdy komunikacji gminnej na linii Brachowice – Zgierz i Zgierz – Brachowice

////Rozkłady jazdy komunikacji gminnej na linii Brachowice – Zgierz i Zgierz – Brachowice
Rozkłady jazdy komunikacji gminnej na linii Brachowice – Zgierz i Zgierz – Brachowice2019-11-08T14:54:28+01:00

 

ROZKŁAD  JAZDY

GMINNEJ KOMUNIKACJI AUTOBUSOWEJ     

KIERUNEK: ZGIERZ – BRACHOWICE

PRZYSTANEK

F Fw S W N N
ZGIERZ PLAC 16:10 12:15 6:20 6:40 7:40
DĄBRÓWKA 16:22 12:27 6:29 6:49 7:48
JEŻEWO 16:24 12:29 6:34 6:54 7:50
LEONÓW 16:26 12:31 6:35 6:55 7:52
BIAŁA 16:28 12:33 6:37 6:57 7:54
WARSZYCE 16:30 12:35 6:41 6:59 7:56
ROGÓŹNO 6:45 7:01
WOLA BRANICKA 16:33 12:38 7:59
KĘBLINY 16:36 12:41 8:02
KĘBLINY(za dawną rozlewnią) 16:40 12:45
BESIEKIERZ 16:43 12:48 8:07
WŁADYSŁAWÓW 16:45 12:50 6:51 8:12
KWILNO 16:50 12:55 6:55 8:18
LORENKI 16:58 13:03 7:00 8:23
GIECZNO 17:01 13:06 7:05 7:05 8:28 10:10
WYPYCHÓW 17:06 13:11 7:06 7:06 8:33 10:12
BRACHOWICE 17:13 13:18 7:10 7:10 8:40 10:14

 

KIERUNEK: BRACHOWICE – ZGIERZ

PRZYSTANEK F F F W S S N N
BRACHOWICE 5:40 7:20 17:20 7:25 6:40 14:50 8:40 10:18
WYPYCHÓW 5:44 7:34 17:24 7:29 6:44 14:54 8:44 10:22
GIECZNO 5:45 7:35 17:25 7:30 6:45 14:55 8:46 10:24
LORENKI 5:50 7:40 7:35 6:50 15:00 10:28
KWILNO 5:55 7:43 7:38 6:55 15:05 10:33
WŁADYSŁAWÓW 5:59 7:49 7:44 6:59 15:09 10:37
BESIEKIERZ 6:04 7:54 7:49 7:04 10:43
KĘBLINY 6:09 7:59 7:54 7:09 10:48
KĘBLINY(za dawną rozlewnią) 8:10 8:00 7:10
WOLA BRANICKA 6:14 8:12 8:05 7:17 10:53
ROGÓŹNO 17:29 15:16
WARSZYCE 6:19 8:16 17:31 8:10 7:21 15:20 10:58
BIAŁA 6:23 8:18 17:33 8:14 7:23 15:24 11:02
LEONÓW 6:25 8:21 17:35 8:16 7:26 15:28 11:06
JEŻEWO 6:26 8:23 17:36 8:17 7:28 15:31 11:10
DĄBRÓWKA 6:31 8:28 17:41 8:22 7:33 15:37 11:15
ZGIERZ PLAC 6:40 8:35 17:50 8:29 7:40 15:45 11:25

Tolerancja: przyspieszenie/opóźnienie 1-5 minut

Objaśnienia oznaczeń

F – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

N – kursuje tylko w niedzielę

Fw – w czasie wakacji i ferii zimowych kursuje tylko w dni targowe

W – kursuje tylko w czasie wakacji i ferii zimowych w dni robocze od poniedziałku do piątku

S – kursuje w czasie roku szkolnego od poniedziałku do piątku

 

POBIERZ: Rozkład jazdy komunikacji gminnej Zgierz – Brachowice, Brachowice – Zgierz