tel.: +48 42 716-25-15, faks: +48 42 716-45-54|ug@gmina.zgierz.pl

Rozkłady jazdy komunikacji gminnej na linii Brachowice – Zgierz i Zgierz – Brachowice

////Rozkłady jazdy komunikacji gminnej na linii Brachowice – Zgierz i Zgierz – Brachowice
Rozkłady jazdy komunikacji gminnej na linii Brachowice – Zgierz i Zgierz – Brachowice 2016-12-20T22:56:15+00:00

ROZKŁAD JAZDY
GMINNEJ KOMUNIKACJI AUTOBUSOWEJ

KIERUNEK: ZGIERZ > BRACHOWICE

PRZYSTANEK

F

F

Fw

S

W

N

N

ZGIERZ PLAC

5:10

16:10

12:15

6:20

6:40

7:40

DĄBRÓWKA

5:19

16:22

12:27

6:29

6:49

7:48

JEŻEWO

5:24

16:24

12:29

6:34

6:54

7:50

LEONÓW

5:25

16:26

12:31

6:35

6:55

7:52

BIAŁA

5:27

16:28

12:33

6:37

6:57

7:54

WARSZYCE

5:29

16:30

12:35

6:41

6:59

7:56

ROGÓŹNO

5:31

6:45

7:01

WOLA BRANICKA

16:33

12:38

7:59

KĘBLINY

16:36

12:41

8:02

BESIEKIERZ

16:40

12:43

8:07

WŁADYSŁAWÓW

16:42

12:47

6:51

8:12

KWILNO

16:47

12:52

6:55

8:18

LORENKI

16:55

13:00

7:00

8:23

GIECZNO

5:35

16:58

13:03

7:05

7:05

8:28

10:10

WYPYCHÓW

5:36

17:03

13:08

7:06

7:06

8:33

10:12

BRACHOWICE

5:40

17:10

13:15

7:10

7:10

8:40

10:14


 

KIERUNEK: BRACHOWICE > ZGIERZ

PRZYSTANEK

F

F

F

S

Wt

N

N

S

BRACHOWICE

5:40

7:25

17:20

14:20

14:00

8:40

10:18

6:40

WYPYCHÓW

5:44

7:29

17:24

14:24

14:04

8:44

10:22

6:44

GIECZNO

5:45

7:30

17:25

14:25

14:05

8:46

10:24

6:45

LORENKI

5:50

7:35

14:30

 

10:28

6:50

KWILNO

5:55

7:38

14:35

 

10:33

6:55

WŁADYSŁAWÓW

5:59

7:44

14:39

 

10:37

6:59

BESIEKIERZ

6:04

7:49

 

10:43

7:04

KĘBLINY

6:09

7:54

 

10:48

7:09

WOLA BRANICKA

6:14

7:59

 

10:53

7:14

ROGÓŹNO

17:29

14:46

14:46

 

WARSZYCE

6:19

8:04

17:31

14:50

14:50

 

10:58

7:19

BIAŁA

6:23

8:08

17:33

14:54

14:54

 

11:02

7:23

LEONÓW

6:25

8:10

17:35

14:58

14:58

 

11:06

7:25

JEŻEWO

6:26

8:11

17:36

15:01

15:01

 

11:10

7:26

DĄBRÓWKA

6:31

8:16

17:41

15:07

15:07

 

11:15

7:31

ZGIERZ PLAC

6:40

8:25

17:50

15:17

15:17

 

11:25

7:40


 

Objaśnienia oznaczeń:

F – kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

N – kursuje tylko w niedziele, w czasie wakacji nie kursuje

Fw – w czasie wakacji i ferii zimowych kursuje tylko w dni targowe Wt – kursuje tylko w czasie wakacji i ferii zimowych

W – kursuje tylko w czasie wakacji i ferii zimowych w dni robocze od poniedziałku do piątku

S – kursuje w czasie roku szkolnego od poniedziałku do piątku


 

POBIERZ: Rozkład jazdy komunikacji gminnej Zgierz – Brachowice