Rozkład Jazdy: Grotniki – Ustronie – Zgierz
realizowany przez Gminny Zakład Komunalny – ważny od 27 stycznia 2020 r.

Przystanek D D D D D
Grotniki – Ozorkowska (cmentarz) 07:00 08:35 13:35 15:35 17:00
Grotniki – Ozorkowska (kościół) 07:02 08:37 13:37 15:37 17:02
Ustronie (OSP) 07:05 08:40 13:40 15:40 17:05
Ustronie – Górna 07:07 08:42 13:42 15:42 17:07
Ustronie (przy sklepie) 07:09 08:44 13:44 15:44 17:09
Ustronie – Parkowa 07:11 08:46 13:46 15:46 17:11
Ustronie – Stara Droga 07:13 08:48 13:48 15:48 17:13
Ustronie – Górna 07:14 08:49 13:49 15:49 17:14
Ustronie (OSP) 07:15 08:50 13:50 15:50 17:15
Ustronie PKP 07:17 08:52 13:52 15:52 17:17
Grotniki – Marszałkowska (szkoła) 07:21 08:56 13:56 15:56 17:21
Grotniki – Marszałkowska (Kolejowa) 07:23 08:58 13:58 15:58 17:23
Grotniki – Krótka (przy posesji nr 6) 07:25 09:00 14:00 16:00 17:25
Jedlicze A – Aleksandrowska (przy posesji nr 42) 07:27 09:02 14:02 16:02 17:27
Jedlicze A – Długa (przy sklepie) 07:29 09:04 14:04 16:04 17:29
Jastrzębie Górne 07:32 09:07 14:07 16:07 17:32
Zgierz – Wiosny Ludów/Aniołowska 07:34 09:09 14:09 16:09 17:34
Zgierz – Wiosny Ludów/Krogulec 07:36 09:11 14:11 16:11 17:36
Zgierz – Wiosny Ludów/Cegielniana 07:39 09:14 14:14 16:14 17:39
Zgierz – Wiosny Ludów/Aleksandrowska 07:40 09:15 14:15 16:15 17:40
Zgierz – Gałczyńskiego/Aleksandrowska 07:42 09:17 14:17 16:17 17:42
Zgierz – Gałczyńskiego/Hoża 07:43 09:18 14:18 16:18 17:43
Zgierz – Gałczyńskiego (przy policji) 07:44 09:19 14:19 16:19 17:44
Zgierz – Parzęczewska/Gałczyńskiego 07:45 09:20 14:20 16:20 17:45
Zgierz – Parzeczewska (cmentarz) 07:47 09:22 14:22 16:22 17:47

Oznaczenie:
D
– kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Tolerancja: przyspieszenie/opóźnienie  1 – 5 minut

 

Rozkład Jazdy: Zgierz – Grotniki
realizowany przez Gminny Zakład Komunalny – ważny od 27 stycznia 2020 r.

Przystanek D D D D D
Zgierz – Targowa 06:25 08:00 13:00 15:00 16:25
Zgierz – Wiosny Ludów/Aleksandrowska 06:31 08:06 13:06 15:06 16:31
Zgierz – Wiosny Ludów/Cegielniana 06:32 08:07 13:07 15:07 16:32
Zgierz – Wiosny Ludów/Daleka 06:33 08:08 13:08 15:08 16:33
Zgierz – Wiosny Ludów/Krogulec 06:34 08:09 13:09 15:09 16:34
Zgierz – Wiosny Ludów/Aniołowska 06:35 08:10 13:10 15:10 16:35
Jastrzębie Górne 06:41 08:16 13:16 15:16 16:41
Jedlicze A – Aleksandrowska (sklep) 06:44 08:19 13:19 15:19 16:44
Jedlicze A – Aleksandrowska/Podrzeczna 06:46 08:21 13:21 15:21 16:46
Grotniki – Krótka (przy posesji nr 8) 06:48 08:23 13:23 15:23 16:48
Grotniki – Marszałkowska/Kolejowa 06:50 08:25 13:25 15:25 16:50
Grotniki – Marszałkowska (szkoła) 06:52 08:27 13:27 15:27 16:52
Grotniki – Ozorkowska (kościół) 06:54 08:29 13:29 15:29 16:54
Grotniki – Ozorkowska (cmentarz) 06:58 08:33 13:33 15:33 16:58

Oznaczenie:
D
– kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

Tolerancja: przyspieszenie/opóźnienie  1 – 5 minut