Logotyp - Gmina na czasie

„GMINA NA CZASIE” – „GROTNIKI NA CZASIE”

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Grotnikach realizowany jest mikroprojekt „Grotniki na czasie” w związku z projektem „Gmina na czasie” wdrażanym w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020, OŚ Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa”. Działanie nr 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Działania projektowe obejmą cykl szkoleń z zakresu technologii komunikacyjno-informacyjnych TIK dla mieszkańców gminy Zgierz, zainteresowanych podniesieniem swoich umiejętności komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb w zakresie zwiększania bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w sieci, narażonych na zagrożenia w cyberprzestrzeni. Celem projektu jest podniesienie umiejętności, wiedzy i świadomości rodziców w zakresie zwiększania bezpieczeństwa ich dzieci w odniesieniu do nowych form zagrożeń w przestrzeni informacyjno-komunikacyjnej.

Termin realizacji projektu: 02.12.2019 r.-31.07.2020 r.

Wartość całkowita projektu wynosi 60.143,00 zł., kwota dofinansowania ze środków europejskich to 51.410,24 zł., kwota dofinansowania z budżetu państwa wynosi 8.732,76 zł.

Harmonogram planowanych szkoleń:

Celem przeciwdziałania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19, Gmina Zgierz zawiadamia o zawieszeniu do odwołania działań w ramach projektu pn. „GMINA NA CZASIE” – „GROTNIKI NA CZASIE” realizowanych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Grotnikach.

Projekt wdrażany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020, OŚ Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa”. Działanie nr 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”,  współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Pobierz dokument PDF

Plakat - Gmina na czasie