Nie ma tak dużej choinki, pod którą zmieściłyby się wszystkie prezenty, które otrzymali mieszkańcy Domu Dziecka w Dąbrówce. Samorządowcy, instytucje, stowarzyszenia i firmy prywatne obdarowały dzieci i młodzież mnóstwem upominków podczas spotkania wigilijnego.

O najważniejszych wartościach, jakie przyniosło ze sobą na świat dzieciątko Jezus, przypomnieli mieszkańcy tej placówki, podczas pięknego przedstawienia przygotowanego dla gości. Dla człowieka nie są bowiem najważniejsze dobra materialne, ale miłość i życzliwość drugiego człowieka, pomoc w trudnych chwilach, a czasem tylko dobre słowo.

Po przedstawieniu był czas na życzenia, podczas których zaproszeni goście, wśród których nie zabrakło Wójt Gminy Zgierz – Barbary Kaczmarek, wyrazili nadzieję, że nadchodzący rok przyniesie wszystko co najlepsze, a podopiecznym placówki przede wszystkim spełnienie marzeń.