Tegoroczna wigilia, dla zaproszonych gości i mieszkańców gminy Zgierz, została zorganizowana w siedzibie Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej. Spotkanie, oprócz życzeń, podzielenia się opłatkiem i kolędowania, było również okazją do podziękowania wielu osobom za pomoc i wsparcie przy modernizacji budynku dworku w Dzierżąznej.

Życzenia zdrowych, szczęśliwych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń, pomyślności i sukcesów w nadchodzącym 2020 roku, złożyła mieszkańcom i gościom Wójt Gminy Zgierz – Barbara Kaczmarek, która wraz w gospodarzem obiektu Agnieszką Kwiatkowską – dyrektor GCKSTiR, zaprosiły na tradycyjną wieczerzę wigilijną, a następnie na koncert kolęd w wykonaniu zespołu Music Collective w składzie: Anna Szoszkiewicz – wokal, Piotr Majewski skrzypce i Maciej Zaforemski pianino. Po wspólnym śpiewaniu był czas na rozmowy i plany na nadchodzący Nowy Rok.