W środę, 23 października, w ramach XX edycji Turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”, chłopcy z rocznika 2012, rywalizowali między sobą o miano najlepszej drużyny w powiecie. W zmaganiach wystartowały cztery drużyny: LKS Rosanów, Zjednoczeni Stryków, Stal Głowno oraz Sokół Aleksandrów Łódzki, które zagrały systemem „każdy z każdym”.
Pierwsze starcie drużyna LKS Rosanów wygrała 3:1 ze Stalą Głowno. W kolejnym meczu, ze Zjednoczonymi Stryków, chłopcy z Rosanowa nie oddali żadnego punktu, wygrywając 3:0. W ostatnim meczu, Rosanowiacy stracili tylko jedną bramkę na rzecz chłopców z Sokoła Aleksandrów Łódzki, wygrywając 3:1.
Reprezentujący gminę Zgierz chłopcy z LKS Rosanów, pod okiem trenera Krzysztofa Wojtczaka, okazali się najlepsi i wiosną zagrają w finale wojewódzkim Turnieju.
Zawodnicy z LKS Rosanów wystąpili w następującym składzie: Jakub Wojtczak, Ksawery Wiciński, Jakub Dorcz, Błażej Modrzejewski, Dominik Pawlak, Kajetan Graczyk, Aleksander Kaczmarek, Marcel Krzysztofik. Maciej Mazur.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.