Szanowni Państwo

W imieniu Zarządu Izby Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski w Zgierzu, Fundacji „Twój Poranek” i Mundurowego Klubu Motorowego RP Region Zgierz przesyłam Państwu szczegółowe informacje o Ogólnopolskim Charytatywnym Rajdzie Przedsiębiorcy, który odbędzie się w dniu 15.06.2019 r. W załączeniu przesyłam :

1. Program Rajdu
  2. Kartę zgłoszeniową
  3. Regulamin Rajdu
  4. Ulotka

Rajd, który organizujemy jest szczególny ze względu na Dzień Przedsiębiorcy przypadający na 21.06, 30 – lecie Wolności Społeczno-Gospodarczej w Polsce oraz 10-lecie Fundacji „Twój Poranek”, która była założona przez Przedsiębiorców , a dzisiejszych członków IPPCP.

Pomysłodawcami Dnia Przedsiębiorcy są Pan Józef Bereżewski i Pani Małgorzata Rosołowska-Pomorska. Dzień Przedsiębiorcy został ustanowiony na wniosek Wiceprezesa naszej Izby Pana Józefa Bereżewskiego przy merytorycznym wsparciu Pani Anny Mundzi byłej Przewodniczącej Rady IPPCP po długoletnim i usilnym staraniu za pośrednictwem Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie i Parlamentarnego Zespołu na Rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego przy dużym wsparciu Prezydenta Miasta Zgierza Pana Przemysława Staniszewskiego w dniu 09 czerwca 2016 roku. Po ustanowieniu Dnia Przedsiębiorcy przez Sejm RP Pan Józef Bereżewski został powołany Uchwałą KIG na Przewodniczącego Komitetu ds. Kreowania Wizerunku Polskiego Przedsiębiorcy przy Krajowej Izbie Gospodarczej . Przy tworzeniu ww Komitetu ma duży udział nasza Izba IPPCP na czele z byłą Prezes Małgorzatą Rosołowską – Pomorską oraz Dyrektorem Biura Magdaleną Szewczyk. Izba nadal wspiera Komitet, a także Fundacja „Pomyśl o Przyszłości”.

Jesteśmy dumni, że pomysł i promowanie Dnia Przedsiębiorcy wypłynęło z województwa łódzkiego, a szczególnie z powiatu i Miasta Zgierza.

Patronaty Honorowe objęli już: Krajowa Izba Gospodarcza, Wojewoda Łódzki,Prezydent Miasta Zgierza, Starosta Zgierski, Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego, Wójt Gminy Zgierz. Oczekujemy jeszcze na Patronat Marszałka Województwa Łódzkiego.

Patronat Medialny objęli: TVP 3 Łódź, Telewizja Zgierska CENTRUM. Oczekujemy Patronatu od Dziennika Łódzkiego.

Spotkajmy się w tym dniu WSZYSCY RAZEM, całe rodziny , przyjaciele i znajomi byśmy mogli się integrować i scalać społeczności lokalne. Mieć bezpośredni kontakt w atmosferze zabawy i szlachetnej rywalizacji, obdarowywać się nawzajem życzliwością i humorem. Pozwoli to nam na odbudowanie lokalnej wspólnoty, która jest wrażliwa na cele społeczne i wspólne dobro.

Weźmy czynny udział w Ogólnopolskim Charytatywnym Rajdzie Przedsiębiorcy zapraszając innych do tworzenia załóg i wzięcie udziału w Rajdzie. Rajd ma charakter rekreacyjno-zabawowy. Zwycięskie załogi zostaną uhonorowane pucharami za I,II i III miejsce oraz pucharem dla najstarszego seniora i najmłodszego juniora jak również dwoma pucharami dla osób niepełnosprawnych uczestniczących w Rajdzie. Opłaty za uczestnictwo i szczegółowe informacje znajdą Państwo w Karcie Zgłoszenia i w Regulaminie Rajdu

Do zobaczenia na starcie Rajdu w Zgierzu ul. Wiosny Ludów 26a – MARKAB

POBIERZ PLIKI: