Zaledwie rok temu miało miejsce uroczyste wkopanie kamienia węgielnego pod budowę fabryki GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o., a dziś – 11 października br. – oficjalnie otwarto zakład produkcyjny konstrukcji stalowych na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Lućmierzu.

W uroczystości udział wzięła wójt gminy Zgierz Barbara Kaczmarek, która gratulowała inwestorom, budowniczym i całemu zespołowi pracowniczemu imponującego projektu oraz życzyła wszelkiej pomyślności, dalszych sukcesów i satysfakcji z owocnej działalności zakładu na ziemi zgierskiej.

Taka inwestycja to ważne korzyści ekonomiczne dla gminnej wspólnoty w postaci wpływów do budżetu z tytułu podatków, ale także stworzenie na długie lata miejsc pracy, zapewniając zawodową stabilizację i godziwe warunki zatrudnienia.