Kolejna z inwestycji drogowych w gminie Zgierz pomyślnie zrealizowana. Gruntowny remont drogi gminnej w Wypychowie symbolicznie zakończyła uroczystość przecięcia wstęgi w niedzielę 8 lipca br. Tradycyjnej ceremonii w obecności mieszkańców i gości dopełnili: wójt Barbara Kaczmarek, proboszcz parafii w Giecznie ks. Mirosław Wojturski, zastępca wójta Wiesław Olender, radny Rady Gminy Zgierz Mirosław Matusiak i sołtys sołectwa Wypychów Milena Olczak. Nowo otwartą drogę poświęcił ks. Mirosław Wojturski, przewodnicząc modlitwie w intencji podróżnych. Na terenie OSP Wypychów miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich we współpracy z Gminnym Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji zorganizowało piknik integracyjny z pysznymi smakołykami.